בלוג

החלפת מנעולים הכול על אודות החלפת מנעול לבית, לרכב ולכספת

צרור המנעולים מלווה אותנו בכל יום ובכל שעה. המנעולים מעניקים לנו הגנה, ביטחון וידיעה כי אף זר לא יצליח להיכנס לבית שלנו, לרכב או לפרוץ את הכספת. כאשר המנעול אבד, נשבר או שהוא חורק ואינו מסתובב, אל תחכו עד לרגע שבו תישארו מחוץ לבית או לרכב בלי יכולת להיכנס. הזמינו עוד היום את “מג’יק מנעולים”, אנו מכירים את כל סוגי המנעולים, נוכל להמליץ על המנעול המתאים ביותר ולהחליף אותו בהצלחה.

Read more

מנעולן לרכב – מי צריך מנעולן לרכב ומתי?

אין כמעט מי שלא מכיר את הסיטואציה שבה אתם עומדים מחוץ לרכב ולא יכולים להיכנס אליו מסיבות שונות או שהמפתח לרכב אינו מניע ועוד, והבעיה מחמירה כאשר אתם נמצאים בלחץ, חייבים לנסוע, אבל לא יכולים. ב”מג’יק מנעולים” מחזיקים באופן קבוע כלי עבודה ומספר סוגים של מנעולים שיאפרו לנו להגיש לכם עזרה ראשונה, במהירות ובמקצועיות. מחפשים מנעולן לרכב? הכניסו לרשימת אנשי הקשר את המספר של מג’יק מנעולים, אף פעם לא תדעו מתי תזדקקו לנו.

Read more

מנעולן 24 שעות

מנעולן הוא פורץ מנעולים מוסמך העובד ברישיון משרד הבריאות. בשל רגישות העבודה על המנעולן להיות זמין עשרים וארבע שעות ביממה. המנעולן מעניק שירותי חירום כמו פריצה לרכב, פריצת דלת הכניסה לבית, פריצת כספות, החלפת מנעולים ועוד. מנעולן מקצועי החי את עולם המנעולנים מבין את הרגישות של הסיטואציות ולכן, הוא זמין ומוכן...
Read more