החלפת מנעולים

החלפת מנעולים – כי הביטחון שלכם מתחיל במנעול

אם המנעול נשבר או אבד, אם הוא חורק, מסתובב או לא נפתח, הזמינו עוד היום את “מג’יק מנעולים”. לא כל מנעולן ידע להחליף לכם במקצועיות מנעול לדלת או לרכב. במג’יק מנעולים צברנו שנים רבות של ניסיון וידע, אנו מכירים את כל סוגי המנעולים, נדע להתאים גם לבית או לרכב שלכם מנעול בטוח, אמין ואיכותי.

מתי צריך להחליף מנעול?35814656_m

בעת כניסה לדירה חדשה או לחנות חדשה.

כאשר המנעול הישן נשחק והתבלה והוא אינו מצליח לפתוח את הדלת.

כאשר המפתחות לבית או לרכב אבדו ואין לכם מפתח רזרבי.

מהם סוגי המנעולים הנפוצים?

בשוק המנעולים יש סוגים שונים ומגוונים של מנעולים, יש מנעולים המספקים בטיחות ברמה גבוהה ביותר ויש מנעולים המספקים בטיחות ברמות נמוכות יותר.

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר המספקים רמת הגנה גבוהה. בעת הכנסת המפתח אל המנעול מניעה ממקומם את השיניים הנכנסות אל תוך המשקוף ומאפשר את פתיחת הדלת
.
מנעול פבלוק הוא אחד המנעולים היקרים והאיכותיים ביותר בשוק. בתוך ידית הדלת מותקן לחצן הנכנס כלפי פנים בעת הנעילה ומשתחרר כלפי חוץ בעת הפתיחה. בעבר מנעולי פבלוק היו יקרים מאוד, אך בשנים האחרונות המחיר ירד וכיום אפשר לראות אותם בבתים רבים.

מנעול דיגיטאלי נפתח בצורה ידנית או חשמלית באמצעות פקודת פתיחה. המנגנון הדיגיטאלי מכיל קוד המועבר באמצעות הקשה של הקוד או בצורה ביומטרית לפי זיהוי קולי, טביעת אצבעות או סריקת עיניים. המנעול הדיגיטאלי נחשב למילה האחרונה בתחום המנעולים, הוא מספק הגנה מרבית ומשחרר את התלות במפתח.

מנעולים מחליפים רק בעזרת מנעולן מומחה

החלפת מנעול דורשת ידע מקצועי, ניסיון וציוד מיוחד. במג’יק מנעולים נדע להחליף במקצועיות כל סוג של מנעול. נסו אותנו, ולא תצטערו.

אנו פועלים באישור של משטרת ישראל, מחויבים לשירות מקצועי ואדיב ומגיעים מיד!

החלפת מנעולים
5 (100%) 2 votes