מנעולן לרכב – מי צריך מנעולן לרכב ומתי?

אין כמעט מי שלא מכיר את הסיטואציה שבה אתם עומדים מחוץ לרכב ולא יכולים להיכנס אליו מסיבות שונות או שהמפתח לרכב אינו מניע ועוד, והבעיה מחמירה כאשר אתם נמצאים בלחץ, חייבים לנסוע, אבל לא יכולים. במגיק מנעוליםמחזיקים באופן קבוע כלי עבודה ומספר סוגים של מנעולים שיאפרו לנו להגיש לכם עזרה ראשונה, במהירות ובמקצועיות. מחפשים מנעולן לרכב? הכניסו לרשימת אנשי הקשר את המספר של מגיק מנעולים, אף פעם לא תדעו מתי תזדקקו לנו.

מנעולן לרכב – שבעה דברים שחשוב לדעת

בעבר הרחוק מנגנוני הנעילה לרכבים היו פשוטים. פתיחת הדלת התבצעה באמצעות מפתח, לא היו אזעקות ומערכות הגנה מתוחכמות מפני פורצים ועוד. בעשורים האחרונים מערכות הנעילה השתכללו ויחד אתם גדל גם מספר התקלות. בכל פעם שיש לכם בעיה במנגנון הנעילה, אל תנסו לפתור את הבעיה לבד, סביר להניח כי ברוב הפעמים תזיקו יותר מאשר תועילו.

מנעולן מקצועי לרכב יפרוץ לכם את הרכב ללא גרימת נזק לרכב או למנגנון הנעלה ורק במקרים מיוחדים או בודדים ייגרם נזק מועט. המערכות האלקטרוניות של הרכבים נעשות מורכבות משנה לשנה וכדי לפתוח את הרכב ללא נזקים יש להתעדכן כל הזמן ולהכיר את כל מערכות הנעילה בכל סוגי הרכבם והדגמים.

בכל פריצת רכב יש להתייחס גם לבעיית הנעילה. לא מספיק לפרוץ את הרכב, צריך גם לוודא כי לאחר הפריצה אפשר לנעול אותו היטב ובקלות. אם מנגנון הנעילה לא תקין, מנעולן מקצועי יתקן אותו במקום או יחליף אותו.

מנעולן לרכב חייב להתמצא במערכות רבות הקשורות למנגנון הנעילה. עליו להכיר את המערכת המכאנית של המנגנון, את המערכות האלקטרוניות ואת מערכת החשמל. רק היכרות מעמיקה עם כל סוגי המערכות תאפשר לו לתקן או להחליף את המנעול בהצלחה.

כאשר אתם מחפשים מנעולן כדאי להסתמך על המלצות של חברים וידידים. גם בפורומים ובפורטלים ייעודיים תוכלו לדלות המלצות ומידע על מנעולנים מקצועיים. חשוב לבחור מנעולן מקצועי, אך חשוב עוד יותר לבחור מנעולן ישר ואמין. חשוב לדעת כי שוק המנעולנים פרוץ והרבה גנבים או רמאים מסתובבים בו במסווה של מנעולנים. כאשר אתם מזמינים מנעולן חשוב לוודא כי הוא עובד באישור של משטרת ישראל.

אם נתקעתם עם הרכב והמנעול אינו מתניע או שאינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב, חשוב להזמין מנעולן זמין. מנעולן לרכב מכיר את הרגישות ואת הלחץ שבו אתם נתונים במצבים אלו והוא יגיע להושיט לכם עזרה במהירות האפשרית, בדרך כלל בתוך עשרים דקות בממוצע.

מנעולנים לרכב מספקים שירותים רבים ולא רק במצבי חירום. הם משכפלים מפתחות ושלטים לרכב, משחזרים מפתחות ושלטים שאבדו, מתקינים מערכות אזעקה מתנקים מנעולים ומשפרים את רמת האבטחה לרכב.

מנעולן לרכב – מי צריך מנעולן לרכב ומתי?
5 (100%) 13 votes

Comments are closed.