פורץ רכבים

פורץ רכבים – כשידע, ניסיון ואמינות נפגשים

זה אולי נשמע מפחיד ולמילה פורץ יש אסוציאציה שלילית, אך פורץ מנעולים עובד באופן חוקי לגמרי ואפילו באישור של משטרת ישראל. פורץ מנעולים זה בעל המקצוע שיציל אתכם בכל מצב שבו אתם מוצאים את עצמכם מחוץ לדלת הבית או לדלת הרכב, חייבים להיכנס, אבל לא יכולים!

פורץ רכבים – לשירותכם תמיד

יצאתם בדחיפות מהרכב אבל שכחתם את המפתח בפנים, הדלת נטרקה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה, איבדתם את המפתחות, הילד נעל את עצמו ולא מצליח לצאת או שאתם לא מצליחים להיכנס לרכב מכל סיבה שהיא, אתם זקוקים במהירות לפורץ רכבים אמין ומקצועי שיצליח לחלץ אתכם ולפתוח במקצועיות את הדלת.

במג’יק מנעולים אנו מכירים את כל מנגנוני הנעילה. גם אם ניקרא בדחיפות לפרוץ דלת של רכב, נדע מיד לזהות את מנגנון הנעילה, לאבחן את התקלה ולפרוץ את הדלת ביעילות ובזהירות. אנו מגיעים לזירה כשאנו מצוידים בציוד מקצועי כמו משחזה חשמלית, להבים בגדלים שונים ועוד כלים שיאפשרו לנו לפרוץ את הרכב בלי לגרום לו נזקים אסתטיים.

במג’יק מנעולים אנו מגיעים לכל מקום, בכל שעה ובכל מזג אוויר. אנו מבינים את הלחץ והחרדה שבהם אתם נתונים, ולכן נעשה את הכול כדי להגיע אליכם בפרק זמן שלא יעלה על יותר מעשרים דקות.

אנו לא רק פורצים, אנו גם נועלים. פריצת המנעול תעזור לכם להיכנס אל הרכב ,אך אם הבעיה לא תיפתר, לא תצליחו לנעול את הרכב כאשר אתם יוצאים ממנו. נדע לפתור את התקלה באופן מושלם, בעזרתנו תצליחו להיכנס לרכב, לצאת ממנו ולנעול אותו היטב.

אנו משתמשים בציוד חדשני ומתקדם ופועלים באישור של משטרת ישראל.

מחפשים פורץ רכבים, פנו אלינו, נשמח לעזור לכם!!

פורץ רכבים
5 (100%) 3 votes