פריצת כספות

פריצת כספות – אתם יכולים לסמוך עלינו!

המנעול של הכספת מסתובב, אך הכספת לא נפתחת, שכחתם או אולי איבדתם את המפתח היחידי של הכספת, אל תנסו לפתוח אותה בכוח, אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך במנגנון של הכספת. ב”מג’יק מנעולים” מכירים את כל סוגי הכספות ויכולים לעזור לכם. צרו קשר, אנו מיד מגיעים.

קיימים סוגים רבים של מנעולים לכספות ולכל סוג של מנעול לכספת יש מנגנון ייחודי ושונה. יש מנעולים דיגיטאליים, יש מנעולים ביומטריים, יש מנעול חשמלי, יש מנעול צילינדר ועוד.

רק היכרות מעמיקה של כל סוגי המנעולים ואבחון מקצועי של סוג המנעול וטכנולוגיית הנעילה תאפשר פריצה מהירה וחלקה בלי לגרום נזק למנגנון של הכספת ובלי להשאיר עקבות.

פריצת כספות היא עבודה מורכבת הדורשת סבלנות, דייקנות וציוד מיוחד. בשנים האחרונות מנגנוני הנעילה שלהכספות השתכללו מאוד וככל שמנגנון הנעילה משוכלל יותר, כך גם פריצת הכספת מסובכת ומורכבת יותר.

תהליך הפריצה יכול להימשך בין דקות ספורות לבין שעות ארוכות, תלוי בסוג הכספת, בכמות הצילינדרים שיש בכספת ובמבנה שלהם.

במג’יק מנעולים יודעים לפרוץ כל סוג של כספת וכל סוג של מנגנון נעילה. אנו מצוידים בציוד טכנולוגי מתקדם, צברנו ידע רב ונדע למצוא את השיטה היעילה ואת הדרך הקצרה ביותר לפריצת כל כספת במינימום של נזק.

לא כל מנעולן מתאים לפריצת כספות, חשוב לחפש מנעולן מקצועי ואמין. אף אחד לא רוצה להפקיד את המפתחות לכספת בידיים לא אמינות. הזמנתם את מג’יק מנעולים, אתם יכולים להיות רגועים. אינספור לקוחות ישמחו להמליץ על היושר ועל איכות העבודה שלנו.

במג’יק מנעולים מציעים שירותי פריצה לכספות לכל המגזרים, למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. אנו פועלים באישור של משטרת ישראל ומגיעים במהירות לכל מקום.

פריצת כספות
5 (100%) 3 votes