פריצת מנעולים

פריצת מנעולים – מי צריך פורץ מנעולים?

לצמד המילים פריצת מנעולים יש בדרך כלל אסוציאציה שלילית. מי בכלל רוצה שיפרצו לו את המנעול, אך תתפלאו לפעמים אנחנו מזמינים פורץ מנעולים, מחכים בקוצר רוח ושמחים כאשר הוא מגיע. אז מה הם מצבי החירום שבהם נזעיק פורץ מנעולים? 

פריצת מנעולים – חמישה מצבים שבהם נזמין פורץ מנעולים

אם צרור המפתחות שלנו הלך לאיבוד ואנו עומדים חסרי אונים מול הדלת הסגורה בבית, במשרד, בחנות או בכל מקום. אם אין לנו מפתח רזרבי בהישג יד, אם לא השארנו מפתח אצל השכנים, אין ברירה צריך להזמין מנעולן מומחה בתחום פריצת מנעולים.

המנעול התקלקל, המפתח מסתובב בתוכו אך הדלת לא נפתחת, אין ברירה חייבים להזעיק פורץ מנעולים. לעתים המנעולן יצליח לתקן את התקלה ולפעמים הוא יציע לנו להחליף את המנעול הישן במנעול חדש.

יצאנו לרגע מהבית והדלת נטרקה. דלתות רבות אינן יכולות להיפתח מבחוץ, אלא רק בעזרת מפתח. אין ברירה, הפתרון היחיד הוא להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת ויאפשר לנו להיכנס הביתה.

השארנו את המפתחות ברכב ויצאנו רק לשנייה, אין דרך אחרת להיכנס שוב אל הרכב, אלא רק אחר שנזמין מנעולן מומחה בפריצת מנעולים לרכב.

שכחתם את הקוד של הכספת או אולי אתם יודעים את הקוד ועל אף זאת לא מצליחים לפתוח את הדלת, פורץ מנעולים מקצועי יצליח לפתוח בהצלחה כל כספת, גדולה או קטנה.

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים. כדי לספק שירותים של פריצת מנעולים יש צורך בהכשרה מיוחדת, בכלים מקצועיים ובאישור מיוחד של משטרת ישראל.

במג’יק מנעולים מכירים את הסיטואציה שבה אתם עומדים מחוץ לדלת לחוצים וממהרים, לכן אנו מגיעים במהירות לכל מקום כדי לסייע לכם. אנו מקצועיים, אנו אמינים ואנו פורצים מנעולים באישור של משטרת ישראל.

פריצת מנעולים
5 (100%) 4 votes