שכפול מפתחות

שכפול מפתחות – מפתחות משכפלים רק במג’יק מנעולים
לא כל מנעולן שמכריז על עצמו שהוא משכפל מפתחות יודע באמת לשכפל מפתחות. בשנים האחרונות המנעולים הפכו להיות מנעולים מתוחכמים ומשוכללים, כדי לשכפל אותם בהצלחה יש צורך בציוד מיוחד ובידע מקצועי. במג’יק מנעולים יודעים לשכפל בדייקנות כל סוג של מפתח החל ממפתחות פשוטים ועד למפתחות צילינדר ודלתות פלדלת. 48977369_s

איך משכפלים בהצלחה מפתחות?
זה אולי קל ופשוט לשכפל מפתחות פשוטים כמו מפתחות לדלתות פנימיות, בבית מפתחות לארונות, למגרות ועוד, אך כדי לשכפל מפתחות לכספת, מפתחות לרכב או מנעולי צילינדר מתוחכמים יש צורך בידע, בניסיון ובציוד מיוחד.
שכפול מפתחות מתבצע באמצעות מכונת חריטה מיוחדת שבה מניחים את המפתח הקיים ומפתח גלם, מפתח ללא חורים וללא חריצים וזרוע החריטה של המכונה מעתיקה את המפתח הקיים אל המפתח הישן. כדי לשכפל את המפתח בהצלחה יש צורך בסבלנות ובדייקנות. מספיקה טעות אחת קטנה כדי שברגע האמת המפתח לא יפתח את הדלת ואתם תישארו מחוץ לבית או מחוץ לרכב.
לאחר העתקת המפתח צריך לשייף את המפתח החדש באמצעות משייפת מיוחדת. זוהי מברשת פלדה אשר מסתובבת על ציר מיוחד, מסירה את כל הבליטות ומחליקה את הפינות החדות. ללא שיוף יסודי ומקצועי, המפתח החדש לא יצליח להיכנס היטב אל חור המנעול ולפתוח את הדלת.
לאחר ששכפלתם את המפתח צריך לבדוק אותו משני צדי הדלת. נסו לבדוק פעמיים, כשהדלת סגורה נסו לפתוח אותה וכשהדלת פתוחה נסו לסגור אותה.

במג’יק מנעולים יודעים לשכפל בהצלחה כל מפתח!

אנו משכפלים מפתחות לרכב במהירות ובדייקנות!
אנו משכפלים את כל סוגי המפתחות לבית.
אנו מבצעים שכפול וקידוד מפתחות לרכב.
אנו מתאימים מפתחות אימבולייזר.
אנו מתקנים מפתחות לבית ולרכב.
כל העבודות מתבצעות באישור משטרת ישראל.

שכפול מפתחות
5 (100%) 2 votes