שלטים לרכב

שלטים לרכב הם מכשיר קטן המאפשר לנו לשלוט על הפתיחה והסגירה של הרכב. בעבר השתמשנו במפתחות, היום אנחנו משתמשים בשלטים. השלטים יכולים להתקלקל בשל סיבות רבות כמו רטיבות, מכה, שחיקה ובלאי ולפעמים הם גם נוטים להיאבד . שכפול השלט מעניק לנו ראש שקט, בכל פעם שהשלט יתקלקל או יאבד לא נצטרך לעמוד חסרי אונים מול דלת הרכב הסגורה ולהזמין פורץ מקצועי. במג’יק מנעולים ישכפלו לכם שלט רזרבי במקצועיות, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

מג’יק מנעולים – מנעולן שאפשר לסמוך עליו 

ככל שהרכב מצויד במערכות הגנה אלקטרוניות מתוחכמות יותר, כך גם השלט לרכב יהיה חכם ומורכב יותר. תיקון או שכפול שלטים לרכב זוהי מלאכה מורכבת הדורשת היכרות מעמיקה עם כל סוגי השלטים ועם התדרים המצויים בשוק.

במג’יק מנעולים כל אנשי הצוות עברו הכשרה מיוחדת ומכירים היטב את כל סוגי השלטים ברחוב. אנו מתמחים בתיקוני שלטים, בשכפול שלטים, בשיפוץ שלטים, אנו מחליפים לחצנים תקולים ומתקנים בהצלחה את כל סוגי התקלות בשלט.

אל תחכו לרגע האחרון ולמצב שבו השלט היחיד לרכב אבד. קניתם רכב חדש, הקדימו רפואה למכה והזמינו עוד היום את מג’יק מנעולים כדי לשכפל שלט נוסף לרכב. רק כך תוכלו לנסוע בראש שקט מתוך ידיעה שאם השלט יאבד או יתקלקל, יש לכם שלט חלופי.

צריכים להחליף שלט לרכב? אנו נמליץ לכם על סוג השלט המתאים לרכב שלכם ונתקין אותו בהצלחה.

אנו מעניקים מגוון שירותים, שכפול שלט לרכב, שכפול שלט מקורי ושלט חלופי, שכפול שלט אזעקה לרכב, שיפוץ שלטים, שינוי בקוד הרכב, חידוש שלטים, חידוש מעטה השלט, פלסטיקה, לחצנים, גומי ועוד.

במג’יק מנעולים פועלים באישור משטרת ישראל. אינספור לקוחות מרוצים ישמחו להעיד על השירות המקצועי והמסור. אנו זמינים ומגיעים בתוך עשרים דקות לכל מקום.

שלטים לרכב
5 (100%) 2 votes