מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים – צרו קשר עם “מג’יק מנעולים” והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים!

מג’יק מנעולים היא החברה המובילה בתחום המנעולים בבת ים ובסביבה. במג’יק מנעולים מתמחים בכל סוגי הפריצות של המנעולים, לבית לרכב ולכספת, בשחזור ושכפול מפתחות לבית ולרכב, בפריצה ובתיקון כספות, בשכפול שלטים לרכב, בהחלפה ובתיקון סוויץ’ לרכב ועוד. אנו פועלים באישור של משטרת ישראל, אנו זמינים עשרים וארבע שעות ומגיעים במהירות, בתוך עשרים דקות עד חצי שעה לכל מקום.

אמרתם מנעולן בבת ים, אמרתם מג’יק מנעולים!

רכשנו למעלה משתים עשרה שנים של ניסיון וצברנו ידע מקצועי רב. אנו מכירים את כל סוגי המנגנונים של המנעולים לבית ולרכב, נוכל לפרוץ בהצלחה כל מנעול בלי לגרום לנזקים אסתטיים ומכאניים.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר. נתקעתם עם הרכב והמפתח בתוכו, צרו קשר, אנו מגיעים מצוידים בכלי פריצה מתקדמים שבעזרתם נוכל לפרוץ כל מנעול של כל סוג רכב.

המפתח היחיד לרכב אבד נשבר או התעקם, אל תיכנסו ללחץ. אנו יודעים לשכפל מתפתחות גם במצב של אין מפתח. נגיע במהירות לכל מקום, נצליח לשחזר את המפתח ולפתוח את הרכב.

רבים מתושבי בת ים כבר נעזרו בשירותים שלנו, הנה מה שהם אומרים עלינו

ניסיתי לפתוח את הדלת, המנעול הסתובב, אך הדלת לא נפתחה, מספר שלמה מבת ים. חברים המליצו לי על מג’יק מנעולים, הם הגיעו במהירות, החליפו את המנעול במומחיות וגבו מחיר הוגן. גם אני אשמח להמליץ עליהם לכל החברים.

המפתח היחיד לרכב אבד, מספרת שרה מבת ים, דאגתי מאוד, אך שיחת טלפון קצרה עם מג’יק מנעולים הצליחה להרגיע אותי. במג’יק מנעולים יודעים לשכפל בהצלחה כל מפתח גם כאשר אין מפתח שאותו אפשר לשכפל. השירות שלהם היה אדיב ומקצועי והמחיר היה סביר. מחפשים מנעולן בבת ים? אני שמחה להמליץ על מג’יק מנעולים.

מנעולן בבת ים
4.99 (99.7%) 134 votes

Comments are closed.