מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים – אינספור לקוחות שמחים להמליץ על “מג’יק מנעולים”!
מג’יק מנעולים היא חברה ותיקה שצברה ניסיון רב בענף המנעולנות. החברה מציעה שירותי מנעולנות בתחומים רבים ומגוונים כמו פריצה ותיקון כספות, החלפה והתקנה של מנעולים לבית או לרכב, שחזור ושכפול מפתחות, תיקון, שיפוץ והחלפה של סוויץ’ לרכב, פריצת רכבים, שכפול ושחזור שלטים לרכב ועוד.

המוניטין שלנו חשוב לנו, נעשה הכול כדי לשמור עליו
במשך למעלה משתיים עשרה שנות ניסיון ועבודה בתחום המנעולנות צברנו אינספור לקוחות מרוצים.

הנה מה שהם כותבים עלינו:
דינה מגבעתיים חזרה הביתה בשעת לילה מאוחרת וגילתה כי המפתח לדירה אבד. עשרים דקות לאחר שהיא יצרה קשר עם מג’יק מנעולים הם הגיעו ופתחו את הדלת במהירות בלי לגרום לנזקים אסתטיים לדלת ולנזקים מכאניים למנעול.
צבי נתקע בלילה קר וגשום הרחק מביתו בגבעתיים מחוץ לרכב כשהמפתח היה בתוכו. יצאתי לרגע אחד מהרכב כדי לקנות סיגריות, מספר צבי, שכחתי את המפתח ברכב והדלת נטרקה. אחד העובדים של מג’יק מנעולים הגיע בתוך עשרים דקות ופרץ את הרכב במיומנות ובלי לגרום לנזקים.
דוד ושלומית נכנסו לדירה חדשה וחיפשו מנעולן ישר ואמין כדי להתקין את המנעולים בבית שלהם. קיבלנו המלצות על מג’יק מנעולים, הם מספרים, בחרנו בהם ואנו לא מצטערים. הם הציעו לנו מבחר של מנעולים ברמות אבטחה גבוהות, ידעו להמליץ על המנעול המתאים, התקינו את המנעולים במיומנות ובמחירים אטרקטיביים והוגנים.

מחפשים מנעולן בגבעתיים? מצאתם!
אנו פועלים באישור של משטרת ישראל.
אנו מעניקים אחריות לכל עבודה.
אנו זמינים עשרים וארבע שעות ומגיעים בתוך עשרים דקות עד חצי שעה לכל מקום.

מנעולן בגבעתיים
5 (100%) 2 votes

Comments are closed.