מנעולן בכפר סבא

מנעולן בכפר סבא – ב”מג’יק מנעולים” מתמחים בכל שירותי המנעולנות

כפר סבא היא עיר ותיקה עם אוכלוסייה צעירה. בשל הנתונים הנפלאים של העיר והקרבה אל המרכז, כפר סבא קולטת משפחות חדשות המעוניינות באיכות החיים שהעיר מעניקה. במג’יק מנעולים שמחים לסייע לתושבי כפר סבא הותיקים והחדשים. אנו מציעים שירותי מנעולנות בתחומים שונים, אנו מקצועיים, אנו זמינים, אנו פועלים באישור של משטרת ישראל ונענים במהירות לכל קריאה.

מנעולן בכפר סבא – איך נוכל לעזור לכם?

בכל דירה חדשה או ישנה עלולות לצוץ בעיות במנעולים. אם הכנסתם את המפתח לחור המנעול אך הוא נתקע, לא מסתובב ולא יוצא, אל תעמדו חסרי אונים. במג’יק מנעולים יודעים לתקן בהצלחה כל סוג של מנעול בלי לגרום לנזקים מכאניים למנעול ולנזקים אסתטיים לדלת.

יצאתם לרגע מהרכב, הדלת נטרקה והמפתח נשאר בתוכה, צרו קשר עם מג’יק מנעולים, אנו מגיעים במהירות, מצוידים בציוד חדיש ועדכני שבעזרתו נצליח לפתוח במהירות כל מנעול בכל סוג של רכב.

המפתח היחיד לרכב או לדלת אבד? אל תשקיעו זמן יקר ומיותר בחיפושים אחרי המפתח האובד. אנו נצליח לשחזר מפתחות גם במצב של “אין מפתח”.

יש לכם רק מפתח אחד לבית או לרכב, אל תחכו עד שהוא יאבד או יישבר. אנו נשכפל עבורכם במקצועיות כל סוג של מפתח.

רוצים לשפר את רמת האבטחה בבית, מתלבטים איזה סוג מנעול לבחור, אנו נוכל להמליץ לכם על המפתח המתאים ביותר בהתאם לצרכים, לרמת האבטחה הנדרשת ולתקציב.

במג’יק מנעולים מספקים לתושבי כפר סבא את כל שירותי המנעולנות תחת קורת גג אחת. אנו מתמחים בפריצת כספות, בשכפול ושחזור שלטים לרכב, בהתקנה והחלפה של מנעולים לבית או לרכב, בשחזור ושכפול מפתחות לרכב ולבית, בהחלפה ותיקון של סוויץ’ לרכב ועוד.

צרו קשר, אנו מחויבים לשירות אדיב ומקצועי, ואנו פועלים באישור של משטרת ישראל.

מנעולן בכפר סבא
5 (100%) 17 votes

Comments are closed.