מנעולן במודיעין

מנעולן במודיעין – צרו קשר, כי “מג’יק מנעולים” הכי טובים בעיר!

נתקעתם מחוץ לדלת, המפתח מסתובב במנעול אך הדלת לא נפתחת, הכספת לא נפתחת, הרכב נעול והמפתח בתוכו, צרו קשר עם מג’יק מנעולים, אנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה ואנו מגיעים במהירות לכל מקום במודיעין ובסביבה.

עברתם דירה למודיעין? מחפשים מנעולים לבית, נשמח להמליץ ולסייע

במגי’ק מנעולים אנו מכירים את כל סוגי המנעולים בכל רמות האבטחה ובכל תקציב.

מנעולי צילינדר הם בין המנעולים הנפוצים ביותר בעיקר לדלתות כניסה. זהו מנעול המעניק רמת אבטחה גבוהה. המנעול מורכב ממספר חלקים הכוללים לשונית, צילינדר, בריחים, פינים ועוד. הפתיחה והסגירה של המנעול נעשית באמצעות הזזת הפינים ורק המפתח הנכון יצליח להניע את הפינים, ולכן רמת ההגנה שמעניק מנעול הצילינדר גבוהה במיוחד.

מנעול דיגיטאלי הוא מנעול חדיש בעל רמת אבטחה גבוהה. המנעול הדיגיטאלי פותח את הדלת באמצעות הקשת קוד, קוד של צירוף מספרים, קוד ביומטרי או קוד באמצעות זיהוי קול ועוד. במנעול דיגיטאלי אין צורך במפתח ואין חשש כי תיתקעו מחוץ לדלת כאשר המפתח שלכם אבד או נשבר.

במגי’ק מנעולים ישמחו לסייע לכם לבחור את המנעול המתאים ביותר בהתאם לצרכים הייחודים שלכם ולרמת האבטחה הנדרשת. כל המנעולים מיוצרים בחברות הטובות ביותר ועומדים תחת השגחה של מכון התקנים. אנו מעניקים אחריות על כל מנעול.

במג’יק מנעולים אנו מציעים שירותים נוספים לתושבי מודיעין והסביבה, פריצת רכבים, החלפה והתקנה של מנעולים לרכב ולבית, שחזור ושכפול של מפתחות לרכב ולבית, שחזור ושכפול של שלטים לרכב, פריצת כספות, תיקונים והחלפה של סוויץ’ לרכב ועוד.

צרו קשר, אנו פועלים באישור של משטרת ישראל ואנו מחויבים לשירות אמין ומקצועי ולמחירים הוגנים.

מנעולן במודיעין
5 (100%) 86 votes

Comments are closed.