מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה – מתחילים מחדש
פתח תקווה היא עיר עם תנופת בנייה משמעותית שכמעט מכפילה את אוכלוסיית תושביה בשנים האחרונות. שכונות כמו כפר גנים, הדר גנים ועמישב בונות רבי קומות ומצליחות להגדיל את מספר התושבים בעזרת שטח יחסית מצומצם. תנופת הבנייה גוררת בעקבותיה התקנה של אלפי דלתות חדשות, מנעולים ומפתחות. כדי להבין כיצד מנעולן בפתח תקווה יכול לעזור, הנה כמה רעיונות בהם מומלץ שיהיה לכם מספר של מנעולן כמו מג’יק מנעולים שיוכל לעזור באותו הרגע.
מנעולן בפתח תקווה – שעת הצורך
מנעול תקוע
בדירות חדשות לעיתים צצות בעיות רק לאחר מסירת הדירה. אחת הבעיות שיכולות להתרחש היא תקיעת המנעול. אינכם מצליחים לסובב אותו ואתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים בפנים או בחוץ. בדקות הראשונות תמשיכו לנסות בכל הכוח, אך כנראה שתהיו חייבים להזעיק מנעולן מקצועי שיפתור עבורכם את הבעיה.
שחזור מפתחות
לעיתים, בזמן מסירת המפתח מהעובדים בשטח לקבלן וממנו אל הדיירים, באחת ההעברות הוא נשמט ונעלם. תוכלו לנסות במשך ימים לשחזר את המסלול שעשה אותו מפתח, או להתקשר למנעולן שמתמחה בשחזור מפתחות שיוכל לעזור לכם ולפתור לכם את הבעיה בקלות ובמהירות שיסייעו לכם להיכנס לדירה.
שכפול
אם קיבלתם רק מפתח אחד, זהו כנראה השירות הנצרך ביותר בשבילכם. תהיו חייבים מפתחות נוספים לבני הזוג, לילדים ואולי גם לשכנים ממול ליתר ביטחון. מנעולן יוכל לשכפל לכם את המפתחות ולהעניק לכם התחלה נוחה יותר בדירה החדשה.

גרים בפתח תקווה? מחפשים מנעולן מקצועי ואמין, מצאתם! צרו קשר עם מג’יק מנעולים, אנו מחויבים לשירות אמין ומקצועי, לעמידה בלוח הזמנים ופועלים באישור של משטרת ישראל.

מנעולן בפתח תקווה
5 (100%) 86 votes

Comments are closed.