מנעולן ברמלה

מנעולן ברמלה – ב”מג’יק מנעולים” זמינים עשרים וארבע שעות ביממה

במג’יק מנעולים אנו מספקים שירותי מנעולנות לתושבי רמלה עשרים וארבע שעות ביממה, הזמנתם אותנו? אנו מגיעים בתוך עשרים דקות לכל מקום ברמלה ובסביבה. צברנו מוניטין רב בין תושבי רמלה ונעשה הכול כדי שגם אתם תהיו מרוצים. אנחנו לא מתפשרים על שירות מקצועי ועל האמינות והיושרה. נסו גם אתם אותנו ולא תתאכזבו!

תושבי רמלה שמחים להמליץ על מג’יק מנעולים

שמואל, מנהל משרד לתיווך נדל”ן, מספר כי הייתה לו בעיה במנעול של דלת הכניסה למשרד. הקודן לא עבד ואני ועובדים נוספים עמדנו מחוץ למשרד חסרי אונים ומבזבזים שעות עבודה יקרות. יצרנו קשר עם מג’יק מנעולים, הם הגיעו במהירות, עבדו במקצועיות ובמסירות ותיקנו את המנעול ללא גרימת נזקים. אני בהחלט מצטרף אל תושבי רמלה הממליצים על מג’יק מנעולים.

גדי וסיוון תושבי העיר חזרו בשעת לילה מאוחרת מבילוי בדיסקוטק בתל אביב. היינו עייפים רצינו רק להיכנס למיטה ולישון. להפתעתנו הדלת של הבית לא נפתחה, ניסינו וניסינו, אך דבר לא עזר. בשעת לילה מאוחרת הזעקנו את מג’יק מנעולים, בתוך עשרים דקות הגיע מנעולן חביב ומסור שהצליח לפתוח לנו את הדלת במהירות. מהיום, מג’יק מנעולים הם המנעולנים שלנו!

שלמה ודינה רכשו דירה חדשה ברמלה. חיפשנו מנעולים בעלי רמת אבטחה גבוהה,הם מספרים, חברים המליצו על מג’יק מנעולים ואנחנו לא מצטערים. המנעולן ידע להמליץ לנו על סוגי המנעולים המתאימים, ההתקנה הייתה מקצועית והמחירים הוגנים.

במג’יק מנעולים מגישים שירותים רבים בתחום, שכפול ושחזור של שלטים לרכב, שכפול ושחזור של מפתחות, פריצת כספות, פריצת רכבים, התקנה והחלפה של מנעולים לבית ולרכב, תיקון והחלפת סוויץ’ רכב ועוד.

צרו קשר והצטרפו את תושבי רמלה המרוצים, אנו מקצועיים, אנו ישרים ועובדים באישור של משטרת ישראל.

מנעולן ברמלה
5 (100%) 21 votes

Comments are closed.