מנעולן בתל אביב יפו

מנעולן בתל אביב יפו – מג’יק מנעולים, המנעולן שלכם!

מנעולן בתל אביב יפו הוא בעל המקצוע שאליו תחכו בכיליון עיניים בכל מצב שבו תמצאו את עצמכם עומדים מחוץ לדלת סגורה של הבית או של הרכב. במגי’ק מנעולים מכירים את אי הנעימות ואת הלחץ שבו אתם נמצאים ועושים הכול כדי להיענות במהירות לכל קריאה. המפתח אבד, נתקע או נשבר, טרקתם את הדלת והמפתח נשאר בתוכה, צרו קשר, אנחנו מגיעים בתוך עשרים דקות.

אמרתם מנעולן בתל אביב יפו, אמרתם מג’יק מנעולים

פריצת רכבים ודלתות נעולות בבית הם אחד התחומים של מנעולן מקצועי ומוסמך. אומנם למילה פריצה יש אסוציאציה שלילית, אך במקרה שבו תיתקעו מחוץ לדלת הנעולה תחכו בכיליון עיניים לפורץ.

לא כל מנעולן מוסמך לפרוץ דלתות. במג’יק מנעולים מכירים את כל סוגי המנעולים ופועלים באישור של משטרת ישראל. בכל מקרה של קריאה לפריצת רכבים או מגיעים עם ציוד ייעודי המאפשר לנו לפרוץ בהצלחה כל מנעול של כל סוג רכב. אנו מומחים בפריצת מנעולים לרכב בקלות וללא נזקים אסתטיים. לאחר הפריצה לרכב נוודא כי המנעול תקין והוא מסוגל גם לפתוח את הדלת וגם לסגור אותה.

אתם מכניסים את המפתח לדלת של הבית, אך הוא אינו מסתובב, הזמינו את מג’יק מנעולים. אנו נאבחן את התקלה ונצליח לתקן אותה. במקרים של תקלות חמורות, נציע התקנה של מנעול חדש במחירים אטרקטיביים.

אנו מציעים שירותים מקצועיים בתחומים הבאים, שחזור ושכפול מפתחות, פריצת כספות, שכפול שלטים לרכב, תיקון והחלפה של סוויץ’ לרכב, החלפת מנעולים ועוד.

מנעולן בתל אביב יפו
5 (100%) 101 votes

Comments are closed.